Łódź jest jednym z najmniej docenionych miast w Polsce. Pomimo tego, że ma długie tradycje przemysłowe, to dopiero w ostatnim czasie można zauważyć wzrastającą dynamikę jej rozwoju. Tam gdzie więcej ludzi, tam też znacznie większy ruch komunikacyjny i zwiększenie infrastruktury – począwszy od liczby dróg i przejść dla pieszych, a skończywszy na wypożyczalniach samochodów. Gdzie w Łodzi wypożyczyć samochód, aby nie przepłacić?

Jakie ceny wypożyczenia samochodu?

Wbrew pozorom niemal wszystkie wypożyczalnie samochodów posiadają bardzo podobne cenniki – zaczynające się już od około osiemdziesięciu złotych za dobę (w przypadku najmniejszych samochodów kwalifikowanych przeważnie jako „samochody miejskie”). Wraz ze wzrostem komfortu danego pojazdu, jego wielkości oraz klasy, wzrasta też cena, która może osiągnąć nawet kilkaset złotych za dobę wypożyczenia.

Różnice między wypożyczalniami

Największymi różnicami pomiędzy poszczególnymi wypożyczalniami nie są wcale ceny, a jakość świadczonej obsługi, w którą wlicza się nie tylko sposób rozmowy z potencjalnym klientem, ale również sposób rozwiązywania wszelkich ewentualnych reklamacji. W wielu wypożyczalniach wszelkie nieścisłości czy też niejasności tłumaczy się automatycznie na niekorzyść klienta, który nie był ich nawet świadomy.

Jedną z wypożyczalni, która oferuje jednak zupełnie inne podejście do swoich klientów, jest CK Corp (http://www.ckcorp.pl/). Pytanie o to, czy któraś z wypożyczalni powinna wyróżniać się na tle innych pod względem profesjonalizmu obsługi i podejścia do klienta pozostawmy jednak otwarte…

Nie tylko cena jest ważna!

Podsumowując, wybierając wypożyczalnie samochodów w Łodzi nie zawsze warto kierować się wyłącznie najniższą ceną i najmniejszą odległością do naszego miejsca zamieszkania, ale warto czasami spojrzeć na dany punkt kompleksowo – między innymi przez pryzmat dotychczasowych klientów i ich ocenę jakości świadczonych usług (np. poprzez oceny na portalach społecznościowych czy Google). Wybierajmy wypożyczalnię rozważnie!

[Głosów:4    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ