Kia Sportage w ramach wypożyczenia średnioterminowego

Kia Sportage jest kompaktowym SUV-em produkowanym pod południowokoreańską marką Kia, należącą do Hyundai Motor Group. Model ten zapoczątkowany został w 1993 roku, a od 2021 roku produkowana jest jego piąta generacja. Kia Sportage łączy zalety samochodu osobowego i terenowego, ale jej właściciele najczęściej korzystają z tego pojazdu do poruszania się po mieście. Co w sytuacji, gdy chcemy cieszyć się tym modelem, ale nie stać nas na zakup bądź chcemy go najpierw przetestować? Z pomocą przychodzą wypożyczalnie samochodowe ze swoją ofertą wynajmu średnioterminowego.

Wynajem średnioterminowy

Jeżeli nie mamy wolnych środków, które możemy przeznaczyć na zakup nowego auta, powinniśmy zainteresować się wynajmem średnioterminowym. Okazuje się, że korzystając z tej usługi, możemy cieszyć się nowiutką Kią Sportage za ułamek jej wartości. Oferta ta polega na tym, iż klient podpisuje umowę na okres od 1 do 12 miesięcy. W tym czasie zobowiązuje się do opłacania stałej kwoty miesięcznie. Stanowi to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Klienci, którzy się na nie decydują, nie tylko oszczędzają dużo swojego czasu, ale także pieniądze, które wydaliby na opłaty eksploatacyjne. Decydując się na wynajem średnioterminowym, nie musimy dłużej przejmować się takimi kwestiami jak przeglądy techniczne, serwisowanie pojazdu czy wymiana opon i oleju. Leżą one w gestii wypożyczalni, która udostępnia nam samochód. Patrząc na ceny przykładowej wypożyczalni, np. Flex To Go, miesięczna kwota wynajmu abonamentowego (inna nazwa na wynajem średnioterminowy) Kii Sportage oscylować będzie już w okolicy zaledwie 2040 zł netto (wersja z manualną skrzynią biegów). Brzmi to już bardzo atrakcyjnie, a warto nadmienić, że przy naprawdę niewielkiej dopłacie możemy także zyskać dostęp do takich usług jak chociażby zwiększenie miesięcznego limitu kilometrów.

Najważniejsze cechy Kii Sportage

Kia Sportage to propozycja przede wszystkim dla osób, ceniących sobie uniwersalność i wygodę. Jej przestronne wnętrze i duża pojemność bagażowa zadowoli nawet największych malkontentów. Ten nowoczesny pojazd wyposażono także w bardzo wydajny, klasycznie hybrydowy układ napędowy, choć trzeba wspomnieć, że występuje on także w wariancie Plug-In. Dodatkowo w ofercie Flex To Go możemy znaleźć propozycję zarówno z manualną skrzynią biegów, jak i z automatem. Obie opcje są bardzo dobrze wyposażone. O nasze bezpieczeństwo zadba asystent pasa ruchu LKA, ale także 7 poduszek powietrznych, w tym centralna w fotelu kierowcy. Będziemy mieli spokojną głowę, wiedząc także, że do naszej dyspozycji oddany jest również system powiadamiania ratunkowego E-CALL. Z ciekawszych rzeczy warto też wspomnieć chociażby o tempomacie, który posiada funkcję wykrywania innych pojazdów, pieszych czy rowerzystów.

Wynajem średnioterminowy w Flex To Go

Wszystkie osoby zainteresowane Kią Sportage w wynajmie abonamentowym, powinny w pierwszej kolejności zajrzeć na stronę internetową Flex To Go. Po adresem: www.flexmidrent.pl nie tylko zapoznamy się ze szczegółowym opisem interesującego nas auta, ale znajdziemy tam także formularz kontaktowy, który pozwoli nam na wstępną rezerwację pojazdu. Oddziały wypożyczalni Flex To Go znajdziemy w większości dużych polskich miast. Zlokalizowane są one najczęściej w pobliżu portów lotniczych czy dworców kolejowych. Oczywiście, jeżeli życzymy sobie, aby pojazd został nam dostarczony w pobliże miejsca zamieszkania bądź pracy, to istnieje również i taka możliwość

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ