Popularne systemy prezentacyjne

0
2619

Coraz bardziej konkurencyjny rynek wymusza na przedsiębiorcach stałą dbałość o wizerunek i dobranie skutecznych metod pozwalających na efektywną prezentację oferty. Okazji do takiego działania jest dużo – targi branżowe, imprezy integracyjne, konferencje, słowem wszystkie te miejsca, które odwiedzane są przez szerokie rzesze potencjalnych klientów lub kontrahentów.

Siła reklamy wizualnej

Wyróżnienie się w szeregu licznej konkurencji jest niemałym wyzwaniem. Nieocenioną pomoc stanowi reklama wizualna. Umiejętnie przygotowany projekt i wykorzystanie odpowiednich nośników przykuwa uwagę, zapada w pamięć odbiorców i sprzyja budowaniu świadomości marki. Rynek reklamowy oferuje szereg rozwiązań ułatwiających to niełatwe zadanie, przyjrzyjmy się więc najpopularniejszym produktom, które z powodzeniem łączą skuteczność i łatwość obsługi. W tym celu skorzystamy z oferty firmy BV FORMAT specjalizującej się w produkcji materiałów reklamowych, ze szczególnym uwzględnieniem druku cyfrowego i wydruków wielkoformatowych.

Ścianka banerowa

Aluminiowy stelaż stanowi stabilną konstrukcję, na której możemy umieścić grafikę reklamową. Teleskopowa konstrukcja sprawia, że sprawdzi się on zarówno na niewielkich przestrzeniach o ograniczonym metrażu, jak i na dużych powierzchniach. Prosty, intuicyjny montaż sprawia, że nawet niedoświadczona osoba rozstawi całą konstrukcję w ciągu kilku minut. Wysokość ścianki może być regulowana w zakresie od 133 cm do 241 cm, a szerokość wynosi od 86 cm do 243,5 cm. Tak szeroki zakres regulacji sprawia, że jest to rozwiązanie niezwykle uniwersalne, co w połączeniu z atrakcyjną ceną i niewielką wagą czyni je obowiązkowym wyposażeniem każdej firmy.

Rollup

Rollupy to prawdopodobnie najszybszy sposób na graficzną prezentację oferty. Aluminiowa kaseta stanowiącą stabilną podstawę stojaka, wyposażona jest w mechanizm zwijający, który doskonale ułatwia montaż oraz demontaż. Kaseta stanowi przy tym skuteczną ochronę grafiki podczas transportu. Dodatkowym atutem jest niska waga oraz niewielkie rozmiary złożonego systemu – sprawiają one, że rozwiązanie to jest niezastąpione w każdej sytuacji, w której liczy się mobilność. Wysokość konstrukcji nieznacznie przekracza 200 cm, możliwy jest dobór szerokości dostosowanej do indywidualnych wymagań.

Ścianka wystawiennicza

Wszędzie tam, gdzie liczy się duży format, sprawdzi się ścianka wystawiennicza. W formie spakowanej z powodzeniem może być transportowana przez jedną osobę, po rozłożeniu stanowi efektowne wsparcie marketingowe. Powierzchnia grafiki może przekraczać 5 m2, co otwiera zupełnie nowe możliwości przed projektantami. Kufer transportowy sprawdzi się jako trybunka wspomagająca prezentację, a opcjonalne oświetlenie dodatkowo podniesie walory wizualne. Podobnie jak w przypadku ścianki banerowej i rollupu ogromną zaletą jest szybkość i łatwość instalacji.

Przedstawione rozwiązania stanowią najskuteczniejszą, a jednocześnie prostą i niedrogą formę prezentacji wizualnej. Pamiętajmy jedynie, aby wybierać produkty wysokiej jakości, takie, które zapewnią długi okres bezproblemowej eksploatacji. Inwestycja w efektywną reklamę z pewnością się opłaci.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ