Samochody marki Peugeot

Pojazdy francuskiej marki Peugeot od lat znajdują się w top 10 najczęściej sprzedawanych marek samochodów w Polsce. W ubiegłym roku ilość aut, sprzedanych przez koncern Peugeot, pozwoliła mu na zajęcie czwartej pozycji w wymienionym rankingu. Samochody tej marki kuszą polskich klientów relatywnie niską ceną oraz wyposażeniem na całkiem przyzwoitym poziomie. Projektantom firmy Peugeot udało się również stworzyć konstrukcje, które pozwoliły poszczególnym modelom marki na uzyskanie pięciu gwiazdek w testach bezpieczeństwa, przeprowadzanych przez organizację Euro NCAP.

Dużym zainteresowaniem wśród polskich klientów cieszą się modele 208 i 308, które poza swoją standardową wersją posiadają również odpowiedniki w wersji SUV, czyli modeli 2008 i 3008. Zwolennikom komfortowych podróży i sporej ilości miejsca zarówno we wnętrzu auta, jak i przestrzeni bagażowej, firma proponuje flagowy model 508, w nadwoziu typu sedan oraz kombi. Od niedawna dostępna jest również wersja SUV oznaczona symbolem 5008.

W segmencie pojazdów dostawczych markę Peugeot reprezentują takie modele jak Partner, Expert i Boxer. Ten pierwszy do niedawna oferowany był również w wersji osobowej, która aktualnie została zastąpiona modelem o nazwie Rifter.

Wszystkie pojazdy marki Peugeot objęte są standardowo 2-letnim okresem gwarancyjnym bez limitu kilometrów. Klienci salonów Peugeota mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowej, umożliwiającej im zakup wybranego modelu w systemie ratalnym.

Zarówno nowsze, jak i starsze modele samochodów marki Peugeot nie należą do grupy pojazdów drogich w utrzymaniu. Tak jak w przypadku każdego samochodu, również auta tego francuskiego producenta, regularnie serwisowane przez swoich właścicieli, potrafią odwdzięczyć się im wieloma kilometrami bezproblemowej jazdy. Kupno niezbędnych części zamiennych, w większości przypadków nie nadszarpnie domowego budżetu, pod warunkiem, że celem zakupu będą zamienniki oryginalnych części do Peugeota, a nie oryginały dostępne w autoryzowanych stacjach obsługi.

W formie zamienników dostępne są między innymi poszczególne elementy układu zawieszenia, układu jezdnego i hamulcowego, a także elementy wyposażenia takie jak wycieraczki przedniej i tylnej szyby. W przypadku wycieraczek zarówno w nowszych, jak i starszych modelach aut opisywanej marki istnieje możliwości zamontowania najnowszej generacji piór, czyli wycieraczek hybrydowych i wycieraczek płaskich. Godną uwagi będzie z pewnością oferta zamienników wycieraczek samochodowych, produkowanych przez polską firmę DIPP. Propozycja marki DIPP to płaskie i hybrydowe wycieraczki z zaczepami montażowymi dedykowanymi konkretnym modelom samochodów Peugeot. 

producent wycieraczek dipp

Wycieraczki samochodowe tego polskiego producenta spełniają wszystkie wymagane normy, a ich cena potrafi mile zaskoczyć. Komplet dobrej jakości płaskich wycieraczek na przednią szybę Peugeota możemy kupić w internetowym sklepie producenta w cenie 25 złotych. Pomimo niskiej ceny wycieraczki z logo DIPP charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania oraz wyjątkową trwałością. Użyty do produkcji pióra wysokiej jakości kauczuk sprawia, że wycieraczki tej marki cenione są za ich cichą pracę i skuteczne oczyszczanie szyby samochodowej. W ofercie firmy dostępne są również wycieraczki Peugeot na tylną szybę.

samochodowe wycieraczki dipp

Oprócz wycieraczek nie powinniśmy mieć również większego problemu z zakupem wszystkich innych zamienników oryginalnych części do samochodów marki Peugeot w przystępnej cenie. Przed zakupem mało znanych produktów warto dla pewności zasięgnąć opinii wśród innych użytkowników samochodów tej marki. Należy bowiem pamiętać, iż tylko solidnie wykonane części i akcesoria zagwarantują nam bezawaryjną jazdę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ