Coraz więcej kobiet lubi jeździć na motorze. Są nie tylko pasażerkami, ale równie często kierowcami. Warto wtedy zadbać o odpowiedni strój. Niezwykle istotne są spodnie motocyklowe damskie, które spełniają określone funkcje. Decydując się na zakup, warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale również na komfort jazdy, jaki zapewniają oraz bezpieczeństwo.

Spodnie motocyklowe damskie tekstylne – dla wielbicielek szybkiej jazdy na ścigaczu

Dla amatorek ścigaczy i szybkiej jazdy doskonałym wyborem są spodnie tekstylne. Dostępne są klasyczne modele, jak i na szelkach. Doskonałej jakości materiał sprawdzi się niezależnie od pogody, czy też temperatury. Warto wybrać model z membraną, który nie przemaka. Najlepiej zdecydować się na modele, które posiadają niepalne wstawki, jak i elementy odblaskowe, co jest dodatkową gwarancją. Spodnie tekstylne zapewniają doskonały komfort, jazdy, jak i nie ograniczają ruchów. Świetnie wentylacja sprawia, że skóra oddycha i nie poci się nawet w razie dużych upałów.

Spodnie motocyklowe damskie skórzane – idealne na chopper

Dla pań, które preferują jazdę na dużych, niskich i szerokich motorach lepiej sprawdzą się spodnie motocyklowe skórzane. Wysokiej jakości skóra sprawdza się niezależnie od temperatury i zapewnia komfortową jazdę. Ponadto wykazuje zdecydowanie większą odporność na tarcia, co pomaga chronić skórę w razie wywrotki, czy też upadku. Wszyte na stałe ochraniacze stanowią dodatkową ochronę dla kolan. Sprawdzą się także w czasie długich wycieczek.

Spodnie motocyklowe damskie z poliestru i jeansowe – alternatywa dla skórzanych

Można również zdecydować się na spodnie z wzmocnionego poliestru. Takie modele na ogół posiadają bardziej wyróżniający się wygląd w myśl zasady Rider Attack Position, która umożliwia wykonanie każdej pozycji, bez możliwości ograniczeń ruchowych. Można również zdecydować się na spodnie jeansowe, które najlepiej sprawdzą się dla pasażerek, pomimo tego, że jeans jest stosunkowo miękki, może lekko ograniczać ruchy i nie sprawdzi się w trakcie deszczów, czy też mrozów. Różne rodzaje materiałów i ich wytrzymałość zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających motocyklistek. A mnogość wzorów i kolorów, sprawi, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ