Praca w BMW to spełnienie marzeń każdego, kto interesuje się motoryzacją. Wieloletnie doświadczenie w produkcji samochodów marki premium, ciągła obserwacja potrzeb oraz oczekiwań klientów, jak również zmieniających się trendów w branży sprawia, że świadczone przez nas usługi cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie spoczywamy na laurach i nieustannie się rozwijamy, aby móc zaproponować naszym klientom coraz więcej. Aktualnie poszukujemy nowych pracowników na stanowiska związane z techniką, serwisem, administracją oraz sprzedażą.  Posiadasz już doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub na stanowisku, które Cię interesuje?

Zachęcamy do złożenia CV (http://www.praca-dealerbmw.pl/) oraz listu motywacyjnego, a na pewno się do Ciebie odezwiemy. Nie masz doświadczenia, ale szybko się uczysz, jesteś osobą w pełni zaangażowaną w wykonywaną przez siebie pracę oraz ambitną?

Również zapraszamy do naszego zespołu, w którym damy Ci szansę wykazania się i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, śląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, łódzkiego, pomorskiego, lubelskiego, podkarpackiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego, świętokrzyskiego, podlaskiego, lubuskiego oraz opolskiego.

Jesteśmy przekonani, że praca, którą oferujemy, sprosta Twoim wymaganiom, dlatego zachęcamy do wysyłania CV oraz listu motywacyjnego pod wskazany przez nas adres e-mailowy. Pamiętaj, że klucz do własnego szczęścia i kariery jest teraz w Twoich rękach.  Kogo poszukujemy na oferowane stanowiska?  Przede wszystkim osób charakteryzujących się ambicją, zaangażowaniem w wykonywane obowiązki, sumiennych, samodzielnych, umiejących współpracować z innymi, budujących długofalowe relacje z klientami, odznaczających się wysoką kulturą osobistą, znających języki obce, posiadających czynne prawo jazdy kategorii B. Zależy nam na pozyskaniu młodych, rzetelnych pracowników, którzy nie boją się podejmować nowych, nierzadko trudnych wyzwań.

Co oferujemy w zamian?

Pracę w znanej na całym świecie firmie, w zgranym i ambitnym zespole. Zapewniamy liczne szkolenia, które pozwalają na rozwój umiejętności zawodowych, a także zainteresowań. Ponadto oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bardzo dobre zarobki.  Jeśli zainteresowała Cię przygotowana przez nas oferta, zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami już dzisiaj. Mamy nadzieję, że niebawem będziesz mógł stać się częścią naszego zespołu i wspólnie z nami pracować na sukces całej marki.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ