Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta jest świetnym pomysłem, jeśli lakier potrzebuje odnowienia, są na nim rysy lub odpryski. Również możemy zmieniać dowolnie kolory bez użycia czasochłonnych i kosztownych metod. Na rynku bardzo dobrym sposobem na taka zmianę jest oklejenie samochodu folią. To bardzo szybki i wnoszący wiele zalet sposób.

Jaki wygląd można uzyskać?

Zupełnie odmienny wygląd samochodu można nadać za pomocą folii. Od przezroczystych folii poprzez matowe do karbonowych. Możliwe jest  oklejanie aut nie tylko całych ale również po częściach oraz wnętrza. Do wyboru jest cała paleta barw i wykończeń.

Matowe folie nadają nowego eleganckiego wyglądu. Oklejając wnętrze lub poszczególne części otrzymujemy oryginalny wygląd, którego nie sposób kupić w salonie. Najczęściej używanymi foliami matowymi są kolory czarnego i białego, pomimo że dostępnych jest bardzo dużo barw.

Folia winylowa często jest stosowana jako dekoracje do olejenia poszczególnych części. Naklejając ją możemy przyciemnić lampy czy też robić nadruki. Dzięki takiej folii elementy nabierają odporności i grubości oraz zostają zabezpieczone przed warunkami pogodowymi i solą.

Folia karbonowa w dotyku przypomina skórę. Jest najładniejszą folią dostępną na rynku. Właściwości posiada takie same jak folia winylowa. Istnieją dwa rodzaje folii karbonowej, czyli 2D oraz 3D. Ta ostania nadaje bardzo charakternego wyglądu samochodowi oraz jest odwzorowaniem wszystkich załamań. Można nią tak samo jak w przypadku poprzednich wyklejać całość samochodów lub poszczególne części.

Istnieją folie również perłowe, metaliczne i specjalne. Każda nadaje się do zmiany koloru auta, ponieważ dostępne są całe palety barw.

Ile trwa zmiana koloru?

Zmiana koloru auta trwa od 3 do 5 dni roboczych. Obejmuje nie tylko samo oklejanie ale również ściągniecie poszczególnych elementów takich jak : zderzaki, lampy, klamki, emblematy , oczyszczenie powierzchni auta, aplikacje i ponowne założenie elementów. Po wykonaniu zmiany koloru należy przez 24 godziny zachować okres karencji, Mniej czasu zabiera oklejenie poszczególnych pojedynczych elementów.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ