Sprężyny gazowe z Krosna

W ostatnich latach firma Majus nie spoczywała na laurach i postawiła na dalszy dynamiczny rozwój. Oferta tego renomowanego dystrybutora elementów wyposażenia warsztatów mechanicznych oraz najlepszych komponentów i części samochodowych została rozbudowana o doskonałej jakości produkty – słynne w branży motoryzacyjnej sprężyny gazowe FA Krosno. Firma Majus jest więc już od jakiegoś czasu certyfikowanym dystrybutorem krośnieńskiego producenta części samochodowych.

Jeżeli chodzi o sprężyny gazowe, FA Krosno należy do wiodących producentów tych podzespołów. Inaczej nazywane teleskopami, siłownikami czy amortyzatorkami, sprężyny gazowe produkcji tej firmy używane są zarówno w samochodach europejskich jak i azjatyckich. Produkty krośnieńskiej firmy wykorzystywane są w fabrycznym montażu w samochodach takich marek jak Scania, Fiat czy też Man. Na straży wysokiej jakości sprężyn gazowych stoją rygorystyczne testy jakościowe, zgodne z normami ISO 9001:2008, ISO 16949:2009 oraz ISO 14001:2015. Majus, jak na certyfikowanego dystrybutora tak zacnej marki przystało, wprowadził na swoim portalu internetowym dedykowaną FA Krosno i jej sprężynom podstronę. Można ją znaleźć pod adresem https://sprezyny-gazowe.com/3_fa-krosno.

Kompleksowa oferta na części

Wzbogacenie oferty firmy Majus o sprężyny gazowe FA Krosno przełożyło się na utworzenie dla jego klientów kompleksowego programu obejmującego sprężyny gazowe do wielu z najpopularniejszych na rynku samochodów. To zdecydowane ułatwienie dla nich jak i oszczędność czasu – współpracując z Majusem, klienci mogą nabyć w jednym miejscu, u jednego dystrybutora większość niezbędnych im części samochodowych. Dodatkowo zachowują oni pewność co do profesjonalności nabywanych produktów – wszystkie elementy oferowane przez firmę Majus pod kątem jakości odpowiadają częściom motoryzacyjnym używanym do pierwszego montażu.

Słuszny wybór

Dlaczego postawiono właśnie na te sprężyny gazowe? FA Krosno i jego produkty są w tym temacie dość oczywistym wyborem. Krośnieńskie sprężyny słyną ze swojej wysokiej jakości wykonania oraz odporności na stosunkowo duże obciążenia i korozję. Produkty FA Krosno można również pochwalić za niebywałą żywotność, która bije na głowę wielu konkurentów (nawet tych z przysłowiowej „wyższej półki”). Krośnieńskie sprężyny gazowe są ponadto bardzo łatwe w montażu, ponieważ są idealnie dopasowane do wielu standardowych komponentów samochodowych.

Oczywiście, branża motoryzacyjna to nie jedyne miejsce, w którym stosuje się sprężyny gazowe. Produkty te można napotkać również w meblach czy oknach dachowych.

[Głosów:2    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZmiana koloru auta
Następny artykułMeble ogrodowe Wrocław

Rajdowiec – amator, w wolnych chwilach lubię dłubać przy moim wysłużonym aucie i poprawiać jego osiągi :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ