Wszyscy wokół Ciebie mają już prawo jazdy, a Ty dalej nie? Warto zapisać się już dziś na kurs.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie do wyboru masz dużo szkół jazdy. Ale znaleźć dobrą, to nie jest wcale taka prosta sprawa. Czasami warto pokierować się opiniami w sieci, wejść na fora i poczytać. Może Twój znajomy ostatnio zdawał prawko i poleci Ci jakąś dobrą szkołę jazdy. Zadanie nie jest takie proste.

Kursy prawa jazdy w Warszawie są elastyczne i możesz dopasować je do swoich potrzeb.

Wszystko zależy od tego, jakim zasobem czasowym dysponujesz.

Możesz na przykład zdecydować się na kurs prawa jazdy weekendowy. Skierowany on jest do osób, które w tygodniu pracują lub się uczą i nie maja za wiele czasu. Zajęcia teoretyczne odbywają się w piątek, sobotę i niedzielę i potrzeba na nie 22 godzin zegarowych. Poza tym w profesjonalnej szkole jazdy w ramach tego kursu, odbywają się zajęcia z pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym. W cenie kursu jest również podręcznik. Trwa on od 1,5-3 miesięcy.

Następny kurs to eksternistyczny. W ramach tego kursu nie będziesz musiał brać udziału w szkoleniu teoretycznym. Dostajesz podręcznik i uczysz się wtedy, kiedy jest Ci wygodnie.

Kolejnym kursem jest kurs e-learningowy. Otrzymujesz dostęp do materiałów szkoleniowych i uczysz się sam. Następnie czeka Cię egzamin z teorii. Jest to wygodna opcja dla zabieganych osób.

A jak zapisać się na kurs? Wystarczy mieć ważne badania lekarskie i Profil Kandydata na kierowcę (PKK). Później uzupełniasz ankietę rejestracyjną i umawiasz się na podpisanie umowy oraz odebranie materiałów szkoleniowych. Jeżeli nie posiadasz jeszcze badań lekarskich, szkoła jazdy może Cię umówić ze współpracującym z nimi lekarzem.
Wybór odpowiedniego kursu zależy od Ciebie. Dopasuj go do swoich potrzeb.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ