Nie wszyscy poszukujący dla siebie używanego samochodu wiedzą, że można kupić go również w salonie dealerskim. Do dyspozycji mamy wiele ciekawych ofert, które możemy sprawdzić nawet on-line. Co więcej, nie musimy obawiać się o awarie – na swój używany samochód otrzymamy ochronę gwarancyjną!

Poszukiwania samochodów używanych najczęściej rozpoczynamy od przejrzenia ofert dostępnych w internecie. Na portalach ogłoszeniowych znajdziemy setki tysięcy ogłoszeń sprzedaży pojazdów – zarówno z dużych miast, jak i z mniejszych miejscowości.

Jednak wyselekcjonowanie atrakcyjnych ogłoszeń to dopiero początek. Musimy skontaktować się ze sprzedającym, umówić się na konkretną godzinę, aby zobaczyć auto, dokładnie je skontrolować. Nierzadko okazuje się, że jego rzeczywisty stan techniczny nie pokrywa się z tym, co napisano w ogłoszeniu.

Wtedy, gdy chcemy tego uniknąć, możemy sprawdzić salony dealerskie. Przykładowo wtedy, gdy interesuje nas Honda, warto odwiedzić salon Hondy Warszawa ma ich kilka. W wybranych z nich możemy kupić nie tylko samochody nowe, ale również te używane, które są dostępne w przystępnych cenach.

Salony dealerskie oprócz gwarancji pełnej satysfakcji oferują swoim klientom także prawdziwą gwarancję – w tym przypadku jest ona oferowana na samochody używane. Możemy otrzymać półroczną albo roczną gwarancję bez żadnych dodatkowych opłat. Gdy w trakcie takiej gwarancji wystąpi awaria, która podlega gwarancji, wówczas serwis wykona potrzebne naprawy bez żadnych dodatkowych opłat.

Gwarancja nie jest jednak wyłączną zaletą kupna auta używanego w salonie. Także możemy dokładnie sprawdzić jego stan techniczny, otrzymać dodatkowe gratisy, wykupić ubezpieczenie na miejscu. W salonach mamy też możliwość skorzystania z dogodnych opcji finansowania – leasingu oraz kredytów samochodowych.

Podsumowując, gdy poszukujesz dobrego samochodu używanego, w takim przypadku warto zdecydować się na model z salonu dealerskiego. Z ofertami możemy zapoznać się nawet w tej chwili, ponieważ wiele salonów publikuje je na swoich stronach internetowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ